logo_small.png

Pokazy diamentów

Z PROJEKTANTEM MODY

Pokazy diamentów z projektantem mody

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w pięknym, gustownym wnętrzu. Do Twych uszu dobiegają spokojne takty nastrojowej muzyki jazzowej, a Ty siedząc na komfortowej kanapie rozkoszujesz się bliskością ponadczasowej biżuterii. Wokół panuje intrygujący półmrok a Ty popijając lampkę wina przenosisz się w sam środek fascynującej opowieści o świecie diamentów. Opowieści która będzie czymś więcej niż interesująco skrojoną historią, ponieważ podróż do świata diamentów z Syncret to pewność bezpośredniego obcowania z starannie wyselekcjonowanymi okazami.

Czego dowiesz się podczas pokazu?

logo_small.png
Notice: Undefined variable: step_text in /home/users/syncret/public_html/syncret.e-kei.pl/wp-content/themes/adream_theme/template-1400.php on line 20
01

Jak powstają diamenty?

Czy wiesz jak powstają diamenty lub kiedy diament staje się brylantem? Dlaczego są one tak cenne i pożądane przez tak wiele osób? A może zastanawiasz się od czego zależy ich cena i kiedy ich podarowanie będzie uzasadnione lub oczekiwane?

logo_small.png
02

Dotknij piękna

O wszystkim co związane z diamentami opowiadamy na organizowanych przez nas warsztatach podczas których poznasz nie tylko proces ich powstawania, ale będziesz mieć sposobność zobaczyć i dotknąć zapierające dech w piersiach okazy dostępne w Syncret.

logo_small.png
03

Zaprzyjaźnij się z luksusem

Zafunduj sobie odrobinę luksusu i spędź niezapomniany wieczór wraz z gronem przyjaciół podczas pokazu diamentów!
Kontakt

1

minuta od sukiennic

2

ekspertów diamentów

35

Lat doświadczenia

300

Wzorów obrączek