logo_small.png

Wycena biżuterii i kamieni

DLACZEGO U NAS WARTO TO ZROBIĆ?

Posiadamy 35-letnie doświadczenie, które czyni z nas uczciwych i wiarygodnych partnerów dokonujących wyceny biżuterii i diamentów. Zgodnie z najnowszą i aktualną wiedzą nasi eksperci będący członkami uznanych organizacji branżowych jak Polskie Towarzystwo Gemmologiczne oraz Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich pozwolą Ci poznać prawdziwą wartość biżuterii i kamieni szlachetnych, które posiadasz.
W naszej pracowni spotkasz się z fachową obsługą osób przeszkolonych w Polsce i Antwerpii.

logo_small.png
Notice: Undefined variable: step_text in /home/users/syncret/public_html/syncret.e-kei.pl/wp-content/themes/adream_theme/template-1400.php on line 39
01

Michał

Mistrz złotnictwa od przeszło 30 lat, rzeczoznawca diamentów od 20 lat, specjalizujący się w wycenie biżuterii. Swoją wiedzę zdobywał u najlepszych Mistrzów i sam wyszkolił kolejnych znawców tej trudnej sztuki. Członek Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, szkolony w zakresie diamentów w International Gemological Institute w Antwerpii. Nadal pracuje przy stole złotniczym i precyzyjnie tworzy jubilerskie dzieła dla naszych Klientów.

logo_small.png
02

Patrycja

Rzeczoznawca diamentów, szkoliła się między innymi w International Gemological Institute w Antwerpii, a dyplom międzynarodowego certyfikowanego rzeczoznawcy diamentów odebrała w HRD Antwerp.

logo_small.png
03

Dysponujemy najlepszym sprzętem

wiedzą oraz współpracujemy z doskonale wyposażonymi laboratoriami, co bezpośrednio przekłada się na stopień zadowolenia naszych Klientów. Jedynie u nas dokonasz fachowej wyceny biżuterii oraz kamieni szlachetnych na profesjonalnym i światowym poziomie!

logo_small.png
04

Zaufaj profesjonalistom z 35 letnim stażem!

Nasi eksperci posiadają doświadczenie pozwalające na wycenę biżuterii i kamieni szlachetnych zgodnie z najnowszą wiedzą. Stawiamy na uczciwość i Twój zysk, dlatego współpracujemy z najlepszymi laboratoriami oraz stale poszerzamy swoje kwalifikacje, aby jeszcze lepiej spełniać powierzone nam zadanie wyceny Twojej biżuterii!

1

minuta od sukiennic

2

ekspertów diamentów

35

Lat doświadczenia

300

Wzorów obrączek